ÇEYİZLİK YELEK ÖRGÜSÜ

28.12.2020
1.517
ÇEYİZLİK YELEK ÖRGÜSÜ

ÇEYİZLİK YELEK ÖRGÜSÜ

Kalbinizin merhametle, evinizin huzurla ve bereketle dolduğu, ulu rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualı hayırlı günler olsun örgü sever bayanlar, bilhassa yelek örgü modelleri arayanların muhakkak ama muhakkak göz atmasını şiddetle rica ettiğim ve benim de gördüğüm ilk andan itibaren sizlere sunmak amacıyla sabırsızlandığım bu 2021 Çeyizlik Yelek Örgüsünü sitemize ekliyoruz canlarım.

Tam manasıyla sevdanın örgülerine aslında çok ama çok yakışır olan ve son vakitlerde çeyizlik yeleklerin de olmazsa olmazlarından olan, etrafınızda görenlerinde hayran kalacakları bu yeni yelek örgüsü umarım sizlerde zorluk çekmeden yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sıhhat meleklerim.

Kısa bir vakit evvelce sitemizde yayınladığımız başka bir örgü yelek modellerinden olan ve evvel sitemizde görenlerinde çok sevdiklerini içtenlikle dile getirdikleri bu İki Şiş İle Yaprak Dökümü Yelek Örgüsüna bakmadan geçmeyin derim.

Sevdanın Örgü Evi Youtube Kanalına içten dille ve ayrıntılı şekilde bizler amacıyla emek emek anlattıkları bu 2021 Çeyizlik Yelek Örgüsü Nasıl Yapılır? videosunu derlediği amacıyla teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Çeyizlik Yelek Örgüsü Videosu

https://youtu.be/TQGE36zxAro

 

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.