Çatal İğneyle Çiçek Nasıl Yapılır

11.06.2022
697
Çatal İğneyle Çiçek Nasıl Yapılır

Çatal İğneyle Çiçek Nasıl Yapılır

El nakışı modellerinden çok hoş bir çiçek yapılışı hazırladık. 3 ebatlı el nakışı modellerinden görülmemiş bir örnek. Birçok yerde keyifle kullanacağı çalışmalardan olacak. El nakışı çiçek modellerini çoğu yerde kullanabilirsiniz. El nakışı havlu süslemelerinde, el nakışı pano modellerinde, el nakışı bohça modellerinde kullanabilirsiniz. Çatal iğneyle çiçek nasıl yapılır videodan öğrenip çoğu yerde kullanabiliriz. Biraz 3 ebatlı nakışlara değinelim. Stumpwork yöntemi olarak da isimlendiriliyor. Stumpwork yöntemi ile broş yapımını daha evvelce paylaşmıştık. Yonca desenli ismim ismim tanımını resimli olarak bulabilirsiniz. Yine yonca deseninin de çoğu yerde kullanabilirsiniz. Videolu 3 ebatlı nakış stumpwork yöntemi sevilen modellerden olacak. El nakışından gelinlere özel bebeklere özel panolar hazırlayabilirsiniz. Örneğin gelinlere özel el nakışı kasnak yapılışı son paylaştığımız en güzel örneklerden biri. Şimdi de keyifle yapacağımız yeni model çiçeğin anlatımına geçelim.
Adım ismim yapılışını videoyla hazırladığımız harika bir çiçek çalışması hazırladık. El nakışı yaprak yapımı, el nakışı çiçek yapımıyla meydana gelen mükemmel bir model. Tohum işi ile çiçeği tamamlıyor çok güzel bir dizayn meydana çıkartıyoruz.
İlk olarak kumaşımıza deseni çizeceğiz. Sonra çatal iğne ve ipleri hazırlayıp videoda bulunduğu gibi deseni uygulamaya başlayacağız. Birçok renk düzeninde 3 ebatlı nakışlarla yaptığımız çiçeğin anlatımına geçelim. İyi seyirler.

https://youtu.be/4AboaJhekQs

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.