Boncuklu Zincirler Örgü Modeli

23.05.2020
1.282
Boncuklu Zincirler Örgü Modeli

Boncuklu Zincirler Örgü Modeli
Mutluluk ve huzur dolu güzel günleriniz olsun bayanlar. Rabbim sizi daima mutlu eylesin. Çok güzel örgü modelleri yapılıyor,  örgü modelleri arasında konumunu alacak, Boncuklu Zincirler Örgü Modeli Yapımını sizlerle paylaşıyorum, modelimiz görünümüyle değişik ve muntazam duruyor, ben bu modeli çok beğendim, değişik örgüler de kullanabilirsiniz.
İki Şiş Zincirli Örgü Modeli
Örgü modelimiz Gönülden Örgüler Örgü Modelleri içerisinde konumunu almış, Boncuklu Zincirler Örgü Modeli Yapımında 3,5 numara şiş normal kalınlıkta ip kullanılmış, sizler tabii ki uygulayacağınız örgüye göre, şiş numaranızı ve ip kalınlığını seçebilirsiniz, örnek olarak motifleri 12 ilmek ve 6 sıradan oluşuyor. Bu modeli bayan yeleklerinde, bebek yeleklerinde, bebek battaniyesi olarak, çocuk süveter ya da kazak modellerinde kullanabilirsiniz, her şekilde çok güzel olacaktır. Şimdiden yapacak olanlara basit gelsin, güzel zamanlarda kullanmanız dileğiyle.
Daha eskiden sizlerle paylaştığım  Örgü Modelleri arasında yer alan, Çerçeveli Yapraklar Örgü Modeli Yapımına da bir bakın derim.
Gönülden Örgüler Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Boncuklu Zincirler Örgü Modeli Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu amacıyla teşekkür ederiz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.