BEBEK BATTANİYE VE YELEK ÖRGÜSÜ

24.01.2021
1.571
BEBEK BATTANİYE VE YELEK ÖRGÜSÜ

BEBEK BATTANİYE VE YELEK ÖRGÜSÜ

Vatan ve aile sevginizin kalbinizde birleşip bir tüm olacağı ulu rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualarla geride bıraktığımız hayırlı günler olsun örgü aşığı bayanlar, bilhassa bebek yelek modelleri isteyenlerin kesinlikle ama kesinlikle göz atmasını içtenlikle rica ettiğim ve inşallah sizlerin de ilk gördüğü andan itibaren ilk fırsatta gerçekleştirme isteyeceğiniz bu Bebek Battaniye Ve Yelek Örgüsünü sitemize ekliyoruz hanımlar.

Tam manasıyla örgü hayatım türlerine aslında çok ama çok yakışır olan ve son vakitlerde çeyizlik örgülerinde olmazsa olmazlarından olan bu bebek örgülerini umarım sizlerde zorluk çekmeden yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sıhhat canlarım.

Kısa bir vakit evvel sitemizde yayınladığımız başka bir bebek battaniyelerinden olan ve evvel sitemizde görenlerinde çok beğendiklerini dile getirdikleri bu Tığ İşi Bebek Yeleği linkine tıklamadan geçmeyin derim.

Örgü Hayatım Youtube Kanalına tatlı dille ve içten şekilde bizler amacıyla emek emek hazırladıkları bu Bebek Battaniye Ve Yelek Nasıl Yapılır? videosunu derlediği amacıyla teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Bebek Battaniye Ve Yelek Örgüsü Videosu

https://youtu.be/aAUGa9ZuRp0

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.