Sonbahar ajurlu bayan yelek modelinin yapılışı

14.09.2020
1.056
Sonbahar ajurlu bayan yelek modelinin yapılışı

SONBAHAR AJURLU BAYAN YELEK MODELİN YAPILIŞ ANLATIM

Merhaba sevgili örgü sevenler bugün sizlere mevsimin sonbaharı olan ajurlu bayan yelek modelinin yapılışını ve detaylarını sizlere sundum.

Evet arkadaşlar mevsim sonu olarak ajurlu güzel komplike bir yelek modelini sizlere hazırladım bu güzel yelek modelini Perry kazak olarak da çalışabilirsiniz yapılışına gelince detayları video anlatımında izleyerek çok daha rahat çalışabileceğinizi düşünüyorum.

Sonbahar ajurlu bayan yelek modelinin yapılışı

Evet arkadaşlar modelimiz amacıyla örmek istediğimiz renk hepimizi seçiyoruz sonrasında uyumlu şişini iki şiş olarak kullanıyoruz.

Yapılışına gelince başıma yöntemi olarak değişik başlama teknikleri kullanabilmeniz mümkün ben direk örgü başlama yöntemi ile örneğimiz sizlere başladım.

Bu modelin tanımını her ne kadar versem de ajurlu bulunduğu amacıyla ayrıntılı izleyerek yapmanızı öneriyorum.

Modelde her iki doğrultusunda numune çalışması yapıldığı amacıyla anlatımla zor olacağını düşünerek video anlatımını sonuna kadar izlemenizi ve daha basit çalışacağımızı düşünüyorum ve sizi video anlatımını izlemenizi tavsiye ediyorum.

Evet arkadaşlar bu modelimiz ajurlu oldu ve çoğu model kanalımda mevcuttur kanalımı ziyaret ederek çoğu değişik Yazlık kışlık mevsimlik olarak model bulabilirsiniz.

Bu modelin sonrasında kışa hazırlık değişik modeller hazırlayıp sizlere sunmak ve sizlere yeni fikirler oluşturmanıza istedim.

Modelimizin de sonuna gelerek sayfama takip etmenize üye olmanıza ve kanalım olan orgu tariflerini abone olarak çoğu modele sahip olacağınızı düşünerek sizlere öneriyorum bu güzel modeli gerçekleştirme isteyen bütün örgü sevenlere şuandan basit gelsin.

Sizleri video anlatımı olan sonbahar ajurlu yelek modelinin video izlemeye çağrı ediyorum.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.