Yüzük Nasıl Yapılır

19.08.2022
298
Yüzük Nasıl Yapılır

Yüzük Nasıl Yapılır

Çeşit tür boncuklarla yüzük nasıl yapılır videolu anlatımla çok güzel modeller hazırladık. Aynı çalışmaları daha uzun yaparak boncuktan bileklik modelleri, boncuktan halhal modelleri olarak da yapabilirsiniz. Çeşitli şekillerde boncuklar hazırladıktan sonra videodan yüzük nasıl yapılır videodan izleyerek yapabiliriz. Hediyelik fikirler olarak satış olarak düşünebiliriz. Kızlarımıza, arkadaşlarımıza yapabiliriz. Çok güzel çok zarif duran yüzükler. Hepsini aynı anda kullanabilir ya da tek tek uyumlu takılarınızla beraber kullanabilirsiniz. Birazdan tam 7 adet yüzüğün yapılışını öğreneceğiz.

Kum boncuktan yüzük yapılışı amacıyla kum boncuklar, boru boncuklar kullanacağız. İlk olarak seçtiğimiz renklerde boncukları hazırlayarak işe başlayacağız. Sonra başka malzemeleri hazırlayacağız. Yüzük, bileklik, kolye, halhal örmeye başlayacağız. Boncuktan basit yüzük yapımını mafsal yüzüğü modelleri olarak da yapabilirsiniz. Parmaklarınıza ölçerek en uygun ölçüyü belirleyebilirsiniz. Eklem yüzüğü nasıl yapılır daha evvelce değişik modellerde paylaşımlarımız olmuştu. Örneğin bakır tel ve boncuklarla mafsal yüzükleri yapmıştık. Nasıl yapıldığını merak ediyorsanız tarifine mafsal yüzüğü yapımından ulaşabilirsiniz. Şimdi tam 7 adet modelin yapılışını bir arada izleyelim. Boncuktan yüzük modellerinin anlatımını izliyoruz.

Maviler, beyazlar, siyahlar, inciler, boru boncuklar, gold boncuklarla yapılmış 7 değişik modelin anlatımını hazırladık. İster beğendiğiniz tek modeli ya da bütün modelleri yapıp tür tür kullanabilirsiniz. Kız çocukları da bu yüzükleri çok sevecek onlara bilekliklerle grup da yapabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.