Örgü Üstüne İlik Açma Nasıl Yapılır

19.03.2020
3.433
Örgü Üstüne İlik Açma Nasıl Yapılır

Örgü Üstüne İlik Açma Nasıl Yapılır
Örgü modellerinde en çok belkide zorlanılan yönü Örgü Üstüne İlik Açma yöntemi olmaktadır. Düğmenin büyüklüğüne göre değişecektir iliğin eni ya da boyu bu video anlatımında ilik nasıl açılır sizlere anlatmaya çalıştık umarız yararlı video olacaktır.
İlik açma yöntemi nasıl yapılır çoğunluk haroşa yöntemi üstüne yapılmaktadır. Lastik üstüne yapılabilir. Yapım adımı gerektiğince basit olan tekniktir. İlmek kesip tekrar ilmek atarak oluşturulan bir örgü yöntemidir. İp dilediğiniz modele göre…
Şiş tercihi tekrar ip ve elinize göre tercih ediniz. İlik modelini haroşa yöntemi üstüne açıyoruz. Model anlatımında on bir ilmek atılmıştır. Büyük ilik ve ufak ilik nasıl açılır video anlatımında ayrıntılı olarak anlatılmıştır.
Detaylı yapımı amacıyla video izleyerek rahatlıkla yapabilirsiniz. Yapacak olan herkese basit gelsin dileklerimizi iletiyoruz. Örgü teknikleri, örgü modelleri ve yapılışı hepsi ve daha çoğu amacıyla linkimize tıklamayı unutmayınız.
Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı amacıyla paylaşımlarınız gerektiğince önemlidir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.