Ayçiçeği Lif Modeli

17.02.2023
212
Ayçiçeği Lif Modeli

Ayçiçeği Lif Modeli

Lif modellerinden basit örgü modellerinden ayçiçeği lif modeli yapılışı hazırladık. Beyaz ve sarı renklerle, kara ve sarı renklerle lifinizi örebilirsiniz. Kolay lif modellerinden çok hoş kullanımı basit bir örnek. Yuvarlak lif modellerini grup lif modellerine de çevirebilirsiniz. Aynı parçadan 2 adet örüp kenarlarını birleştirerek kese lif olarak örebilirsiniz. 3 adet ufak yuvarlak örüp uzun olarak birleştirerek uzun lif modelleri olarak örebilirsiniz. Birde yuvarlak parçayı eklediğinizde 3lü grup lif modellerine çevirebilirsiniz. Çeyizlerde grup lifler çok tercih ediliyor. Ayçiçeği lif modelinin detaylarına geçmeden evvelce daha evvelce ördüğümüz liflerden bahsedelim. İkinci paragrafta daha evvelce örülmüş ayçiçeği lif modellerinden bahsedeceğiz.

Ayçiçeği lif modeli yapılışı fıstıklarla örülmüş altıgen liflerden. Aynı deseni değişik renklerle de örebilirsiniz. Gelinciğe, kır çiçeklerine çevirebilirsiniz. Ayçiçeği lif modeli yapımı ise düz lifler örüp üzerini örgü çiçek modelleriyle süslediğimiz örneklerden. Ayçiçeği lif örneği yapılışı ise 3 ebatlı örgü modellerinden. 3 ebatlı liflerden. Gelin şimdi ayçiçeği lif modeli videosuna geçelim.

Canlı sarı ve beyaz renklerle çok daha güzel olacak basit yuvarlak lif yapılışı hazırladık. Yine ayçiçeği lifte kahve sarı, kara sarı ipleri de kullanabilirsiniz. Esasında yalnızca ayçiçeği renklerinde değil her renkle öreceğimiz basit liflerden.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.