3D KOLAY TIĞ İŞİ ÖRGÜ

28.02.2021
938
3D KOLAY TIĞ İŞİ ÖRGÜ

3D KOLAY TIĞ İŞİ ÖRGÜ

Kalbinizin merhametle, evinizin huzurla ve bereketle dolduğu, ulu rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualı hayırlı günler olsun örgü sever bayanlar, bilhassa örgü modelleri isteyenlerin kesinlikle ama kesinlikle bakmasını bir ablanız olarak içtenlikle rica ettiğim ve inşallah sizlerin de kısa bir vakit sonra ördüğünüzden sonra güzel vakitlarda keyifle kullanabileceğiniz bu 3D Kolay Tığ İşi Örgüsünü sitemize ekliyoruz canlarım.

Tam manasıyla Gülcan volkan örgülerine aslında çok ama çok yakışır olan ve ister kendiniz amacıyla dilerseniz de kızlarınız amacıyla çeyizlik niyetine tercih edebileceğiniz bu güzel örgü modelini umarım sizlerde zorluk çekmeden yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sıhhat hanımlar.

Kısa bir vakit evvelce sitemizde yayınladığımız başka bir görülmemiş örgü örneklerinden olan ve evvel sitemizde görenlerinde çok sevdiklerine hayran kaldıkları bu Tunus Örgüsü linkine tıklamadan geçmeyin derim.

Gülcan volkan duran Youtube Kanalına içten dille ve ayrıntılı şekilde bizler amacıyla emek sunarak derledikleri bu 3D Kolay Tığ İşi Örgü Nasıl Yapılır? videosunu hazırladıkları amacıyla teşekkürlerimizi iletiyoruz.

3D Kolay Tığ İşi Örgü Videosu

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.