Amigurumi Ayıcık Anahtarlık Yapımı

18.07.2022
998
Amigurumi Ayıcık Anahtarlık Yapımı

Amigurumi Ayıcık Anahtarlık Yapımı

Amigurumi tanımlerinden çok sevimli minnoş bir tanım hazırladık. Amigurumi ayıcık anahtarlık yapımı. Aynı tanımleri değiştirerek değişik örgü anahtarlık modellerinde de kullanabilirsiniz. Amigurumi tavşan anahtarlık, köpek anahtarlık, kurbağa anahtarlık gibi. Ördüğümüz örgülerden, amigurumilerden kalan parça ipleri değerlendirerek tığ işi anahtarlık modelleri örebilirsiniz. Parça ipleri anahtarlık modelleriyle değerlendirmek çok iyi bir fikir. Sevdiğiniz bir arkadaşınıza armağan edebilirsiniz. Bebek mevlütlerinde, kına gecelerinde armağanlik fikirler olarak gelen misafirlerinizle paylaşabilirsiniz. Anahtarlık modellerinden bir güzel tanım ise amigurumi bebek anahtarlık yapımını önerebilirsiniz. Çok hoş bir model. Amigurumi baykuş anahtarlık tanımı tekrar ilk paylaşıldığı anlardan itibaren çok sevildi. Hala örülmeye devam ediyor. Daha çok örgü anahtarlık amacıyla önceki içeriklerimizi inceleyebilirsiniz. Şimdi yeni model ayıcık anahtarlığı örmeye geçelim.
Amigurumi anahtarlık tanımınden çok sevimli çok minnoş bir tanım. El örgü broş modelleri, çanta süsü, patik modellerini süslemek amacıyla kapı süsü modellerinde de kullanacağımız basit bir model. Evimizde olan iplerle tür tür ayıcıklarla anahtarlıklar örebiliriz. Beyaz iplerle tavşan modeline çevirebiliriz. Yeşil renklerle kurbağaya, sarı renklerle zürafaya. Birçok hayvana çevrilebilir. Kenarına yapraklar yaparak çiçeklere çevrilebilir.

Amigurumi ayıcık anahtarlık yapımı bittiğinde yukarıdaki gibi görünüyor. Hemen örmek isteyenler amacıyla tanımı alttaki videoda yer alıyor. Hemen izlemeye koyulalım. İyi seyirler.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.