AJURLU BADEM YELEK ÖRGÜSÜ

19.03.2021
549
AJURLU BADEM YELEK ÖRGÜSÜ

AJURLU BADEM YELEK ÖRGÜSÜ

Merhametine ve şefkatine muhtaç olduğumuz ulu rabbimize sevdikleriniz ile yakın hissedeceğiniz hayırlı ve bol dualı günler olsun bayanlar, bilhassa yelek örgü modelleri isteyenlerin kesinlikle ama kesinlikle bakmasını bir ablanız olarak şiddetle rica ettiğim ve benim de gördüğüm ilk andan itibaren sizlere sunmak amacıyla sabırsızlandığım bu Ajurlu Badem Yelek Örgüsünü sitemize ekliyoruz hanımlar.

Tam manasıyla canselin örgülerine aslında çok ama çok yakışır olan ve son vakitlerde gelin çeyizliklerinin de olmazsa olmazlarından olan bu yeni yelek örgüsünü sitemize ekliyoruz meleklerim.

Kısa bir vakit evvelce sitemizde yayınladığımız başka bir çeyizlik yelek örgülerinden olan ve eminim ki en kısa vakitte bitirdikten sonra güzel vakitlarda keyifle kullanabileceğiniz bu güzel yelek modelini umarım sizlerde zorluk çekmeden bitirebilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık.

Canselin örgü dünyası Youtube Kanalına detaylı şekilde ve içten dille bizler amacıyla emek emek derledikleri bu Ajurlu Badem Yelek Örgü Nasıl Yapılır? Videosunu derlediği amacıyla teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Ajurlu Badem Yelek Örgüsü Videosu

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.