Tülbent İğne Oyası İşlemesi

25.11.2020
2.326
Tülbent İğne Oyası İşlemesi

 

Tülbent İğne Oyası İşlemesi

Merhametine ve şefkatine muhtaç olduğumuz ulu rabbimize sevdikleriniz ile yakın hissedeceğiniz hayırlı ve bol dualı günler olsun selamlar, bilhassa iğne oyası modelleri işlemek isteyenlerin kesinlikle ama kesinlikle bakmasını şiddetle rica ettiğim ve dilerseniz de kızlarınız amacıyla yeni çeyizlikler niyetine tercih edebileceğiniz bu Tülbent İğne Oyasını sitemize ekliyoruz canlarım.

Tam manasıyla oya sepetim türlerine aslında çok yakışır olan ve son vakitlerde çeyiz işlemelerinin de olmazsa olmazlarından olan bu yeni oya modelini umarım sizlerde zorluk çekmeden yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sıhhat hanımlar.

Yakın bir vakit evvelce sitemizde paylaşım yaptığımız başka bir yeni iğne oyalarından olan ve evvel sitemizde görenlerinde çok hoş bulduklarını dile getirdikleri bu Gösterişli Kırmızı İğne Oyası Yapımı linkine tıklamadan geçmeyin.

Oya Sepetim Youtube Kanalına içten dille ve ayrıntılı şekilde emek emek anlattıkları bu Tülbent İğne Oyası İşlemesi Nasıl Yapılır? videosunu derlediği amacıyla teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Tülbent İğne Oyası İşlemesi Videosu

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.