Afilli Çeyizlik Patik Yapımı

22.05.2020
2.591
Afilli Çeyizlik Patik Yapımı

Afilli Çeyizlik Patik Yapımı
Merhametine ve şefkatine muhtaç olduğumuz Yüce rabbimize sevdikleriniz ile yakın hissedeceğiniz hayırlı ve bol dualı günler olsun bayanlar, bilhassa gösterişli bayan patik örnekleri arayanların kesinlikle ama kesinlikle bakmasını bir ablanız olarak rica ettiğim ve inşallah sizlerin de ilk gördüğü andan itibaren ilk fırsatta gerçekleştirme isteyeceğiniz bu Tığ İşi Afilli Çeyizlik Patik Yapılışını sitemize ekliyoruz canlarım.
Tam manasıyla Gülümseten Marifetler Patiklerine aslında çok ama çok yakışır olan ve benim de gördüğüm ilk andan itibaren sizlere sunmak amacıyla sabırsızlandığım bu Örgü Bayan Patik Modelini umarım sizlerde zorluk çekmeden yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sıhhat meleklerim.
Yakın bir vakit evvelce sitemizde yayınladığımız başka bir Güzel Bayan Patikleri çeşitlerinden olan ve evvel sitemizde görenlerinde çok sevdiklerini içtenlikle dile getirdikleri bu Makosen Bayan Babet Yapımı linkine tıklamadan geçmeyin derim.
Gülümseten Marifetler Youtube Kanalına tatlı dille ve detaylı şekilde bizler amacıyla anlattıkları bu Tığ İşi Afilli Çeyizlik Patik Nasıl Yapılır? Videosunu derlediği amacıyla teşekkürlerimizi iletiyoruz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.