Kolay Kokoş Patik Yapımı

26.12.2020
995
Kolay Kokoş Patik Yapımı

Kolay Kokoş Patik Yapımı

Huzur dolu güzellik dolu günleriniz olsun hanımlar. Rabbim şer olanları sizden uzak, hayır olanları yakın eylesin. Güzel patik modelleri yapılmaya devam ediliyor, yeni patik modelleri arasında konumunu alacak, Kolay Kokoş Patik Yapımını sizlerle paylaşıyorum, modeliyle ve duruşuyla çok harika görünüyor, tığ işi işlemeyi biliyorsanız sizler de yapabilirsiniz.

Tığ İşi Patik Modeli
Patik modelimiz Ören Hanım Yeni Patik Modelleri arasında konumunu almış, Kolay Kokoş Patik Yapımında patiklik ip ve 6 numara 1.4 milimlik tığ kullanılmış, yapımına yuvarlak uç yapılarak başlanmış, 37 numara ayağa olacak büyüklükte yapılmış, 45 trabzan oluncaya dek artırılmış, yapımını daha ayrıntılı şekilde videomuzu izleyerek görebilirsiniz, istediğiniz renkte zevkinize göre sizler de yaparak kullanabilirsiniz. Şimdiden yapacak olanlara basit gelsin, huzur dolu güzel zamanlarda kullanmanız dileğiyle.

Daha eskiden sizlerle paylaşmış bulunduğum Yeni Patik Modelleri ortamında yer alan, Beş Şiş Görünümlü İki Şiş Patik Yapımına da bakmanızı tavsiye ederim.

Ören Hanım Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış bulunduğu Kolay Kokoş Patik Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu amacıyla teşekkür ederiz.

Kolay Kokoş Patik Yapımı Video

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.