YENİ YILIN İLK ORGU YAPIMI

02.01.2021
1.105
YENİ YILIN İLK ORGU YAPIMI

YENİ YILIN İLK ORGU YAPIMI

Vatan ve aile sevginizin kalbinizde birleşip bir tüm olacağı ulu rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualarla geride bıraktığımız hayırlı günler olsun örgü aşığı bayanlar, bilhassa yelek örgüleri isteyenlerin muhakkak ama muhakkak göz atmasını bir ablanız olarak şiddetle tavsiye ettiğim ve benim de gördüğüm ilk andan itibaren sizlere sunmak amacıyla sabırsızlandığım bu Çok Kolay Yelek Örgüsünü sitemize ekliyoruz hanımlar.

Tam manasıyla arısoy örgülerine aslında çok ama çok yakışır olan ve ister kendi keyfinize göre dilediğiniz canlı renkleri alıp örebileceğiniz ya da evde çoğalan ipleriniz ile tercih edebileceğiniz bu yelek modelini umarım sizlerde zorluk çekmeden yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sıhhat canlarım.

Kısa bir vakit evvel sitemizde yayınladığımız başka bir 2021 yeleklerinden olan ve evvel sitemizde görenlerinde çok beğendiklerini dile getirdikleri bu Kolay Sıralı Tepeler Yelek Örgüsüna bakmadan geçmeyin derim.

Arısoy örgü evi Youtube Kanalına tatlı dille ve içten şekilde bizler amacıyla emek sunarak derledikleri bu Çok Kolay Yelek Nasıl Yapılır? videosunu derlediği amacıyla teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Çok Kolay Yelek Örgüsü Videosu

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.