YENİ YELEK ÖRGÜSÜ YAPIMI

03.01.2021
1.283
YENİ YELEK ÖRGÜSÜ YAPIMI

YENİ YELEK ÖRGÜSÜ YAPIMI

Kalbinizin merhametle, evinizin huzurla ve bereketle dolduğu, ulu rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualı hayırlı günler olsun örgü sever bayanlar, bilhassa yelek modelleri arayanların kesinlikle ama kesinlikle bakmasını içtenlikle rica ettiğim ve benim de gördüğüm ilk andan itibaren sizlere göstermek amacıyla sabırsızlandığım bir o kadar da göze hoş gelen bu Yeni Yelek Örgüsünü sitemize ekliyoruz hanımlar.

Tam manasıyla sevdanın örgülerine aslında çok ama çok yakışır olan ve son vakitlerde çeyizlik yeleklerinde olmazsa olmazlarından olan görenlerinde çok hoş buldukları bu yeni yelek örneğini umarım sizlerde zorluk çekmeden yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sıhhat canlarım.

Yakın bir vakit evvelce sitemizde yayınladığımız başka bir güzel yelek modellerinden olan ve evvel sitemizde görenlerinde çok sevdiklerini içtenlikle söyledikleri bu Kolay Sıralı Tepeler Yelek Örgüsü linkine tıklamadan geçmeyin lütfen.

Sevdanın Örgü Evi Youtube Kanalına tatlı dille ve içten şekilde bizler amacıyla emek emek derledikleri bu Yeni Yelek Nasıl Yapılır? videosunu derlediği amacıyla teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Yeni Yelek Örgüsü Videosu

https://youtu.be/WW4DYXri4lY

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.