Yeni Tasarım Örgü Lif Yapımı

03.07.2020
4.053
Yeni Tasarım Örgü Lif Yapımı

Yeni Tasarım Örgü Lif Yapımı
Merhaba arkadaşlar bu videoda sizlere su taşı modeli ile örülen hem basit hemde şık lif baştan sona anlattım.Hepinize basit gelsin
sevginizin kalbinizde birleşip bir tüm olacağı yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualarla geride bıraktığımız hayırlı günler olsun örgü aşığı bayanlar, bilhassa çiçekli lif örnekleri severlerin göz atmasını şiddetle rica ettiğim ve zorluk çekmeden en kısa vakitte ördüğünüzden sonra banyonuza da renk katacak olan bu Yeni Tasarım Örgü Lif Yapılışını sitemize ekliyoruz meleklerim.
Yeni Tasarım Örgü Lif Yapılışı
Tam manasıyla Ören Hanım Liflerine aslında çok ama çok yakışır olan ve benim de gördüğüm andan itibaren ilk fırsatta örmek amacıyla sabırsızlandığım bu Yeni Örgü Lif Modelini umarım sizlerde zorluk çekmeden yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sıhhat canlarım.
Kısa bir vakit evvelce sitemizde yayınladığımız başka bir Anlatımlı Yeni Lif Modellerinden olan ve evvel sitemizde görenlerinde çok sevdiklerini içtenlikle dile getirdikleri bu Çiçekli Yuvarlak Kolay Lif Yapımı linkine tıklamadan geçmeyin derim.
Ören Hanım Youtube Kanalına içten dille ve detaylı şekilde bizler amacıyla anlattıkları bu Yeni Tasarım Örgü Lif Nasıl Yapılır? Videosunu hazırladığı amacıyla teşekkürlerimizi iletiyoruz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.