Yelpaze Patik Modeli Tığ İşi Patik

03.10.2022
805
Yelpaze Patik Modeli Tığ İşi Patik

Yelpaze Patik Modeli Tığ İşi Patik

Soğuk havalarda ayağımızdan çıkarmadığımız patikler çeyizlerimizin olmazsa olmaz parçalarındandır. Simli ve renk renk iplerle birbirinden değişik modellerde yaptığımız patikleri, boncuk kullanarak da yapabiliriz. Çocuklarınızın, torunlarınız hem de belki kendi çeyiziniz amacıyla örüp hazırlayabileceğiniz bir patik modelini paylaşıyoruz sizinle.

Patik örmek büyüklerimizden gördüğümüz kadarı ile gerektiğince zor bir maarifettir. 9-10 şiş kullanarak patik gerçekleştirme hepimize çok zor görünüyordur. Bunu herkezin bildiği amacıyla bugün sizlere gerektiğince basit ve gösterişli bir patik modeli anlatımı paylaşıyoruz.

Orgu Hayatım Youtube Kanalının anlatım videosunu izleyerek yapacağımız patiğimizi örerken 2 numara 1.75mm lik tığ kullanıyoruz. Patik yapımına ait başka bütün detayları öğrenmeniz amacıyla aşağı videoyu ekleyeceğiz.

Bu ve bunun gibi daha pekçok içeriğe sitemize göz atarak ulaşabilirsiniz. İstek ve düşüncelerinizi bize iletmeyi unutmayın. Bizlerde Orgu Hayatım Youtube Kanalına teşekkürlerimizi iletiyoruz. Sizde videoyu beğenip kanala abone olarak bu tür videoların devamlılığını sağlayabilirsiniz.

Yelpaze Patik Modeli Tığ İşi Patik Yapımı Anlatım Videosu ;

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.