Üç Renkle Yapılan Trabzan Modeli

18.01.2021
782
Üç Renkle Yapılan Trabzan Modeli

Üç Renkle Yapılan Trabzan Modeli

Üç renkle oluşturulan trabzan modeli yapılışı değişik renklerle yapabileceğiniz. Güzel tığ işi örgü modelini çoğu örgü modelinde kullanabilirsiniz. Tığ işi modelleri basit olaması kadar şık örgü tekniğidir.

Örgü modelleri kış aylarının vazgeçilmezidir. Şık örgü modelleri hanımlarımızın ellerinden yeni ve değişik örgüler çıkmaya devam etmektedir. Örgü modelleri youtube kanallarında en iyi şekilde anlatımı yapılmaktadır. Bu video anlatımlar gerektiğince basitlik sağlamaktadır. Modelleri izleyerek uygulayabilirsiniz. Canım anne yotube kanalımızda çoğu modeli bulabilirsiniz. Sitemizde de ilaveten en yeni tığ işi ve değişik örgü modellerini bulabilirsiniz.

Üç renkle oluşturulan trabzan modeli yapılışı
3 Renkli ip tercihi

Elinize yatkın tığ seçimi

Model 5 + katlarından oluşmaktadır.

Yapılışı: İlk olarak zincir sayınız ayarlayarak başlayalım, beş tana üçlü trabzan uyguluyoruz. On zincir çekelim ve son trabzan tepesine batalım, sıra sonuna kadar aynı mantıkla devam edelim. İkinci sırada sık iğne yapalım, üçüncü sırada başka renkle tekrar aynı prosedürü uyguluyoruz. Trabzan ve aralarda on zincir ve tersinden sık iğne yaparak devam ediyoruz. Üç renk ip uyguluyoruz. Devamında aralarda on çektiğimiz on ilmekleri tığ ile birbirinden geçiriyoruz. Model bitiminde en son sırada trabzan yaparak geçirdiğimiz ilmekleri sabitliyoruz. Detaylı anlatımı amacıyla videomuzu izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Kanalımıza abone olarak yayınlanan videolardan haberdar olabilirsiniz arkadaşlar videolarımızın devamı amacıyla lütfen beğenip paylaşarak destek olmayı unutmamalısınız her vakit bulunduğu gibi sizi videonun yorumlar evresinde her türlü soru görüş tavsiye ve arzularınız amacıyla bekliyor olacağız yorumlarınız bizim amacıyla çok kıymetli bu yüzden bulunduğunca acele cevap vermeye çalışıyoruz şuandan basit gelsin.

Tığ işi, örgü modelleri, örgü ve el işleri hepsi ve daha çoğu amacıyla linke tıklamayı unutmamalısınızız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı amacıyla paylaşımlarınız gerektiğince kıymetlidir.

Üç renkle oluşturulan trabzan modeli yapılışı

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.