Tunus İşi Yelek Örgüsü

04.01.2021
2.507
Tunus İşi Yelek Örgüsü

Tunus İşi Yelek Örgüsü

Merhametinin büyüklüğü ve affedici ulu rabbimize yakın hissedeceğiniz canınızdan bir parça olan aileniz ile yuvanızın dualandığı bol bereketli günler olsun örgü aşığı güzel dostlarım, bilhassa yelek modelleri arayanların kesinlikle ama kesinlikle bakmasını şiddetle rica ettiğim ve inşallah en kısa vakitte bitirdikten sonra etrafınızda görenlerinde hayran kalacakları bu Tunus İşi Yelek Örgüsünü sitemize ekliyoruz meleklerim.
Tam manasıyla tamanne örgülerine aslında çok ama çok yakışır olan ve son vakitlerde çeyizlik örgülerinde olmazsa olmazlarından olan ve göze de çok şık gelen bu yelek örgüsünü umarım sizlerde zorluk çekmeden yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sıhhat canlarım.

Yakın bir vakit evvelce sitemizde yayınladığımız başka bir yeni yelek örgülerinden olan ve evvel sitemizde görenlerinde çok sevdiklerini içtenlikle dile getirdikleri bu Kolay Zigzag Yelek Modeli linkine tıklamadan geçmeyin derim.

Tamanne Youtube Kanalına içten dille ve ayrıntılı şekilde bizler amacıyla emek sunarak anlattıkları bu Tunus İşi Yelek Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı amacıyla teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Tunus İşi Yelek Örgüsü Videosu

https://youtu.be/15HKBgJkAfY

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.