TUNUS İŞİ ÖRGÜ ÖRNEĞİ

23.12.2020
1.583
TUNUS İŞİ ÖRGÜ ÖRNEĞİ

TUNUS İŞİ ÖRGÜ ÖRNEĞİ

Vatan ve aile sevginizin kalbinizde birleşip bir tüm olacağı ulu rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualarla geride bıraktığımız hayırlı günler olsun örgü aşığı bayanlar, bilhassa örgü modelleri isteyenlerin muhakkak ama muhakkak bakmasını şiddetle tavsiye ettiğim ve eminim ki sevdikleriniz amacıyla bebek yeleği olarak örüp armağan ettiğinizde çok beğeneceği bu  Tunus İşi Örgüsünü sitemize ekliyoruz canlarım.

Tam manasıyla hanım eli örgülerine aslında çok ama çok yakışır olan ve son vakitlerde çeyizlik örgülerin de olmazsa olmazlarından olan ve benim de çok hoş bulduğum bu güzel bebek battaniyesini umarım sizlerde zorluk çekmeden yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sıhhat hanımlar.

Yakın bir vakit evvelce sitemizde yayınladığımız başka bir yeni örgü örneklerinden olan ve evvel sitemizde görenlerinde çok beğendiklerini içtenlikle dile getirdikleri bu 2021 Tunus İşi Örgü Modelina bakmadan geçmeyin lütfen.

Hanım Eli Youtube Kanalına detaylı şekilde ve içten dille bizler amacıyla emek sunarak anlattıkları bu 2021 Tunus İşi Örgü Nasıl Yapılır? videosunu derlediği amacıyla teşekkürlerimizi iletiyoruz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.