Yeni İğne Oyası Tülbent Örneği

28.09.2022
547
Yeni İğne Oyası Tülbent Örneği

Yeni İğne Oyası Tülbent Örneği

İğne oyası modellerinden yazma kenarlarına yapılmış çok hoş bir modelin tanımını hazırladık. Yeşil yazmaya iğne oyası olarak yapabileceğimiz gibi her renk yazmaya uyarlayacağımız zarif iğne oyası modellerinden. Yazma kenarlarında büyük iğne oyalarını seviyorsanız bu numune tam sizlere göre. İğne oyası yazma modellerinde beğendiğimiz her örneği dilediğimiz yazmalarda dilediğimiz renklerle yapabiliriz. Tek renk yazmalarda, desenli yazmalarda hem de iğne oyası havlu modellerinde kullanabiliriz.

Yazmalarda severek kullanacağımız oyalarda biri de çiçekli iğne oyası modelleri. İğne oyası bahar çiçeği modeli çok severek gerçekleştireceğiniz iğne oyası motifli modellerden. Motifleri yazmalara tür tür iğne oyası numuneleriyle kullanabilirsiniz. Ağır iğne oyası örneği yapılışı çiçekleri dağlarla birlikte, detaylı iğne oyası yaprak modelleriyle kullanabilirsiniz. Tek numune olarak daha kolay yapraklarla kullanabilirsiniz. Düğüm ve pırpırlarla yapılmış yeni iğne oyası tülbent örneği yapılışı videosuna geçelim.

Güzel bir yaprak görkemli bir çiçekle mükemmel bir iğne oyası yapılışı hazırladık. Adım ismim nasıl yapıldığını videodan öğreneceğiz. Daha sonra yeşil, mor, kırmızı, siyah, beyaz, sarı gibi çoğu renge uygulayabilirsiniz. Desenli ya da düz yazmalarınıza çekinmeden oyayı yapabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.