Tunus İşi Lale Desenli Patik

29.10.2020
2.725
Tunus İşi Lale Desenli Patik

TUNUS İŞİ LALE DESENLİ PATİK YAPIMI

Her gününüz huzurla dolsun hanımlar. Rabbim huzuru ve mutluluğu sizlerden hiç eksik eylemesin. Tunus işi patik modelleri arasına yenileri ekleniyor, 2019 tunus işi patik modelleri ortamında konumunu alacak, ayakları sıkı ve sıcak tutacak Tunus İşi Lale Desenli Patik Yapımını sizlerle paylaşıyorum. Tunus işi patik modelleri aslında ayağı sıcak ve sıkı tutuyor, bu modelimizde üzerindeki lale desenleri ile çok hoş olmuş, bu kış ayakları sıcak tutacak gibi görünüyor.

Tunus işi patik modelimiz Tam Anne 2019 Tunus İşi Patik Modelleri ortamında konumunu almış, Tunus İşi Lale Desenli Patik Yapımı tunus tığı ile işlenerek yapılıyor, şayet tığ işi biliyorsanız tunus işini sizler de zorluk çekmeden yapabilirsiniz, modelimizin yapımı basit denebilir. Bu modelde gönlünüze göre sizler istediğiniz renkleri kombin edebilirsiniz, her rengin çok güzel olacağını düşünüyorum. Şimdiden yapacak olanlara basit gelsin, huzurlu ve güzel zamanlarda kullanın inşAllah.

Sizlerle eskiden paylaştığım Tunus İşi Patik Modelleri ortamında yer alan, Kalpli Tunus İşi Patik Yapılışına da bakmanızı tavsiye ederim.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.