Tuğla Desen Örgü Modeli

25.05.2020
2.363
Tuğla Desen Örgü Modeli

Tuğla Desen Örgü Modeli
Tuğla desenli örgü modeli yapılışını paylaşıyoruz. örgüler son vakitlerde artış gösteriyor. Bir çok örgü modelinin tuğla modelini yapıyorlar. Tuğla desenli örneğinin de modeli paylaşılmış. Figen hanımın paylaşmış bulunduğu tuğla örgü modelinin videosuyla beraberiz.
Figen Ararat arkadaşımızın hem youtube kanalında hemde instagram sayfasında paylaşmış bulunduğu anlatımlı örgüler bulunuyor. Genellikle bebek örgülerinde sarfedilen tekniklerin yapılışlarını paylaşıyor. Örgü modellerinin yapımlarına kısa bir vakit evvelce youtube kanalında da yer veren Nesrin hanımın Sıralı Tuğla Deseni Modeli Yapımı modelini daha evvelce paylaşmıştık. Şimdi paylaşacağımız model tekrar tuğla örneği. Ancak bu defa tuğla örgü modelinin görüntülü yapışını paylaşacağız.
Bebek yelekleri yapar iken tuğla örgü modelini yapabilirsiniz. Bu model ile işleyeceğiniz yelek modelinin güzelliğinden bahsedemem size. Bunu sizin kendi gözlerinizle görmeniz lazım. Ben her ne kadar çok güzel olur desemde siz kendi gözlerinizle görüp kararınızı vermelisiniz. Eğer bebek yeleği örecekseniz tuğla örgü modelinin örneğini bir defa da olsa denemenizi öneriyoruz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.