Tığ İşi Rokoko Gül Nasıl Yapılır

26.07.2022
1.360
Tığ İşi Rokoko Gül Nasıl Yapılır

Tığ İşi Rokoko Gül Nasıl Yapılır

Örgü aplike modellerinde çoğu yerde kullanacağımız çoğu süslemede kullanacağımız örgü çiçek modellerinden bir anlatım hazırladık. Sanki el nakışı modelleri gibi gözüküyor ama değil. Tığ işi örgü ile yapıyoruz. Tığ işi rokoko gül nasıl yapılır ondan bahsedeceğiz. Örneğin bu çiçeği bebek örgü modellerini süslemek amacıyla kullanabilirsiniz. Patik modellerini süslemek amacıyla kullanabilirsiniz. Örgü saç bandı modellerini, örgü toka modellerini süslemek amacıyla kullanabilirsiniz. Örgü duvar süsü, örgü anahtarlıklar yapabilirsiniz. Oldukça güzel örmesi eğlenceli 3d örgü çiçek modellerinden. Farklı örgülerden rokoko örgü yapılışından bahsetmiştik. Battaniyeler, kırlentler, bebek yelekleri örebileceğimiz çiçekli güzel bir örnekti. Örgünün dışında el nakışında da rokoko tekniğini çok kullanıyoruz. Örgüleri, kanaviçeleri, havluları, duvar süslerini süslemek amacıyla rokoko nakışı, rokoko çiçekler yapıyoruz. Eğer el nakışı olarak rokokonun nasıl yapıldığını merak ediyorsanız detaylarına rokoko nakışı gül nasıl yapılırdan ulaşabilirsiniz. Eğer hazırsanız derhal tığ işi rokoko gül nasıl yapılır öğrenmeye geçelim.

Evde olan parça ipleri değerlendirmenin en güzel yollarından birini hazırladık. Renk renk çiçekler örüyoruz. Çiçekleri takı, toka, süsleme gibi çoğu yerde kullanıyoruz. Örneğin çiçekleri örüp amigurumi bebek modellerine, amigurumi tavşanlara, amigurumi ayı yapımında taç yapımı olarak kullanabiliriz. Göbek kısmına, baş kısmına dikebiliriz. Bebek patiklerini, erişkin patiklerinin üstüne dikerek patik çiçeği olarak kullanabiliriz.

Örgü yaprak yapımı, örgü çiçek yapımıyla sonuçlanmış harika bir çiçek. Şimdi ismim ismim tığ işi rokoko gül nasıl yapılır izleyelim. Ardından çiçekleri dilediğimiz yerde kullanalım. İyi seyirler.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.