Kat Kat Lif Modelleri Yapılışı

03.08.2022
5.246
Kat Kat Lif Modelleri Yapılışı

Kat Kat Lif Modelleri Yapılışı

Sırada kat kat lif modelleri yapılışı var. Kırmızı beyaz renklerinde hazırlanmış mükemmel bir numune. Yıldızı andıran çiçekleriyle göz kamaştırıyor. İster günlük modelleri ister çeyizlik lif modelleri olarak tasarlayacağınız eğlenceli örgülerden. Kenar bordür kısımlarında gold rengini, gümüş rengini de kullanabilirsiniz. Böylece daha şık gösterişli bir manzara elde edebilirsiniz. Yine kıyı bordürlerde her katta değişik renkler kullanabilirsiniz. Evde kalan ipleri kullanabilirsiniz. Gökkuşağı renklerinde rengarenk bir lif örebilirsiniz. Lif numunelerinde her vakit kullanılacak, modası hiç geçmeyecek örmesi basit örgülerden. Model ören hamın yuvarlak lif modellerinden. Mesela anlatımını videolu olarak bizlerle detaylarıyla paylaşmış. Hepimiz rahat rahat örebilelim diye. Modeli uzun lif modelleri, kese lif modelleri olarak da tasarlayabilirsiniz. Böylece grup lif modelleri olarak güzel bir desen oluşturmuş oluruz.

Kat kat lif modeline geçmeden evvelce daha evvelce yaptığımız katlı liflerden bahsedelim. Yine yuvarlak lif olarak tasarladığımız yuvarlak pıtırcık lif modeli yapılışı çok hoşunuza gidecek. Uzun, kese gibi başka parçalarını da örebilirsiniz. Hatta daha büyük örerek örgü yastık modellerinde de kullanabilirsiniz. İki katlı çiçekli lif yapılışı ise tek katlı, iki ya da 3 katlı olarak da örebileceğiniz modası hiç geçmeyecek numunelerden. Son olarak paylaşacağımız numune çiçek katlı uzun lif yapılışı.

Kırmızı beyaz renkleriyle 4 kattan oluşmuş güzel bir lif anlatımı hazırladık. Sadece kırmızı beyaz olarak değil çoğu renkle beraber örülecek zarif numunelerden. Eğer hazırsanız derhal lif nasıl örülür izleyelim.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.