Tığ İşi Çok Amaçlı Örgü Modeli

18.01.2021
1.100
Tığ İşi Çok Amaçlı Örgü Modeli

Tığ İşi Çok Amaçlı Örgü Modeli

Tığ işi çok hedefli örgü modeli yapımı çoğu örgü modelinde uygulayabileceğiniz güzel tığ işi modelini siz kıymetli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Yapımı ayrıntılı video anlatımda anlatılmış olması yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımıza video anlatım gerektiğince yarar sağlayacaktır. Tercihiniz tığ işi mi ? yoksa şiş örgü mü ? kış aylarında hanımlarımız örgü modellerini gerektiğince çok uygulamaktadırlar. Örgü modelleri bireyin seçimine göre değişmektedir. Tabi örgü grubunda her modeli ve örgüyü yapabilen çok becerikli arkadaşlarımızda bulunmaktadır.

Tığ işi örgü modelleri yapımı basit örgü modelleri amacıyladedir. Battaniye yapımında, yelek örgülerinde, çanta ve patik modellerinde tığ işi örgü modelleri daha sık tercih edilmektedir. Sitemizde en yeni ve değişik örgü modellerini bulabilirsiniz.

Tığ işi çok hedefli örgü modeli yapımı
Tığ işi bebek battaniye örgü yelek modeli Model de 2 adet ince ip 2 numara tığ kullanıldı

Model kat adedi 13 +13

Model amacıyla 45 adet zincir çekelim ve 1 sıra 2 li tırabzan yapalım. İlk sırası amacıyla 7 adet samimi dolamalı kenardan tırabzan örelim. 3 adet zincir çekelim ve 3 zincire sabitleyelim. 3 adet zincir çekelim ve 3 zincire 1 adet tırabzan yapalım. 3 zincir çekelim aynı zincire 1 adet tırabzan yapalım. Diğer sıraları ilk sıradaki modeli örelim. 1 model 4 sıradan oluşmaktadır. 2 numune üzerinden 4 sıra örülen modeli video anlatımlı izleyip örebilirsiniz

Tığ işi örgü modelleri, örgü, örgü ve el işleri hepsi ve daha çoğu amacıyla linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı amacıyla paylaşımlarınız gerektiğince kıymetlidir.

Tığ işi çok hedefli örgü modeli yapımı

https://youtu.be/XMS0DR1OJrc

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.