Tığ İşi Bebek Yelek Örgüsü

01.01.2020
2.181
Tığ İşi Bebek Yelek Örgüsü

Tığ İşi Bebek Yelek Örgüsü

Merhametinin büyüklüğü ve affedici ulu rabbimize yakın hissedeceğiniz canınızdan bir parça olan aileniz ile yuvanızın dualandığı bol bereketli günler olsun örgü aşığı güzel dostlarım, bilhassa bebek yelek modelleri arayanların muhakkak ama muhakkak göz atmasını şiddetle rica ettiğim ve benim de gördüğüm ilk andan itibaren sizlere sunmak amacıyla sabırsızlandığım bu Bebek Yelek Örgüsünü sitemize ekliyoruz hanımlar.

Tam manasıyla nihalin örgülerine aslında çok ama çok yakışır olan ve son vakitlerde çeyizlik örgülerin de olmazsa olmazlarından olan bu yeni yelek modelini umarım sizlerde zorluk çekmeden yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sıhhat canlarım.

Kısa bir vakit evvel sitemizde yayınladığımız başka bir 2021 bebek örgülerinden olan ve evvel sitemizde görenlerinde çok hoş bulduklarını içtenlikle dile getirdikleri bu Süveter Bebek Yelek Örneğina bakmadan geçmeyin derim.

Nihalin örgü dünyası Youtube Kanalına detaylı şekilde ve içten dille bizler amacıyla emek sunarak derledikleri bu Bebek Yelek Örgüsü Nasıl Yapılır? videosunu derlediği

Tığ İşi Bebek Yelek Örgüsü Videosu

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.