TIĞ İŞİ BATTANİYE ÖRGÜSÜ YAPIMI

09.01.2021
975
TIĞ İŞİ BATTANİYE ÖRGÜSÜ YAPIMI

TIĞ İŞİ BATTANİYE ÖRGÜSÜ YAPIMI

Sevdikleriniz ile bir arada yaşadığınız yuvanızın melekler doğrulusunda dualandığı bol bereketli ve bol dualı hayırlı günler olsun hanımlar, bilhassa battaniye örnekleri arayanların kesinlikle ama kesinlikle bakmasını içtenlikle rica ettiğim ve benim de gördüğüm andan itibaren ilk fırsatta örmek amacıyla sabırsızlandığım bu Tığ İşi Battaniye Örgüsünü sitemize ekliyoruz hanımlar.

Tam manasıyla tamanne örgülerine aslında çok ama çok yakışır olan ve ister sevdikleriniz amacıyla hediyelik niyetine dilerseniz de kızlarınız amacıyla çeyizlik niyetine tercih edebileceğiniz bu battaniye modelini umarım sizlerde zorluk çekmeden yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sıhhat canlarım.

Kısa bir vakit evvel sitemizde yayınladığımız başka bir battaniye örgülerinden olan ve evvel sitemizde görenlerinde çok beğendiklerini içtenlikle söyledikleri bu 2021 Battaniye Örgü Yapımı linkine tıklamadan geçmeyin derim.

Tamanne Youtube Kanalına içten dille ve ayrıntılı şekilde bizler amacıyla emek sunarak derledikleri bu Tığ İşi Battaniye Örgüsü Nasıl Yapılır? videosun derlediği amacıyla teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Tığ İşi Battaniye Örgüsü Videosu

https://youtu.be/nQQInlcvEgs

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.