5 DAKİKA DA ÖRÜLEN LİF

29.12.2020
1.480
5 DAKİKA DA ÖRÜLEN LİF

5 DAKİKA DA ÖRÜLEN LİF

Sevdikleriniz ile bir arada yaşadığınız yuvanızın melekler doğrulusunda dualandığı bol bereketli ve bol dualı hayırlı günler olsun hanımlar, bilhassa lif örnekleri severlerin kesinlikle ama kesinlikle göz atmasını şiddetle rica ettiğim ve inşallah en kısa vakitte bitirdiğinizden sonra banyonuza hava katacak olan bu 5 Dakika da Lif Örgüsünü sitemize ekliyoruz canlarım.
Tam manasıyla sibelin örgülerine aslında çok ama çok yakışır olan ve şayet dilerseniz sevdikleriniz amacıyla hediyelik niyetine de örebileceğiniz bu güzel lif örgüsünü umarım sizlerde zorluk çekmeden yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sıhhat meleklerim.

Yakın bir vakit evvel sitemizde yayınladığımız başka bir 2021 lif örneklerinden olan ve evvel sitemizde görenlerinde çok beğendiklerini içtenlikle söyledikleri bu Çizgili Lif Örgüsü linkine tıklamadan geçmeyin derim.

Sibelle Örgü Youtube Kanalına detaylı şekilde ve içten dille bizler amacıyla emek emek anlattıkları bu Dakika da Lif Örgü Nasıl Yapılır? videosunu derlediği amacıyla teşekkürlerimizi iletiyoruz.

5 Dakika Da Örülen Lif Videosu

https://youtu.be/TYKeCj7DMbk

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.