Tığ İşi Ajurlu Pembe Yazlık Hırka

30.05.2020
6.180
Tığ İşi Ajurlu Pembe Yazlık Hırka

Tığ İşi Ajurlu Pembe Yazlık Hırka
El Örgüsü Tığ ve Şişle Örülen Örgü Modelli Bayan Hırkalar ve Örgü Kadın Ceket Modelleri.En beğendiğim El emeği Bayan Hırka Modelleri Örgü Fikri.
Evet sevgili hanımlar sizlere Bugün Örgü Ceketler,Yelekler ve Uzun Palto şeklinde Bayan Hırka Modelleri sunmak istedim.
Malum Kış yaklaşıyor şuandan örmeye başlarsak fakat Örgüleri kış aylarına yetiştirebiliriz.
Galeri de görüldüğü Bayan Hırkaları,Yelek Örnekleri ve Modellerin yapıldığı Örnekleri öğrenmek amacıyla Örgüler seksiyonuna bakabilirsiniz.
Ayrıca burada Şiş Örgü Salaş Bayan Hırkası nasıl örülür? Şişle oluşturulan Cepli modeli ile Hırka yapılış videosunu da sizler amacıyla sayfada paylaştım. sevdikleriniz ile yaşadığınız yuvanızın sevgi ve huzurla dolduğu bol dualı ve bol bereketli hayırlı günler olsun güzel hanımlar, bilhassa tığ işi bayan hırka modelleri çeşitlerinden olan ve inşallah problemsiz şekilde bitirdiğinizde üzerinize çok yakışacağını ön görü ettiğim bu Tığ İşi Yazlık Uzun kollu Hırka Modeli Yapımını sitemize ekliyoruz canlarım.
Tam manasıyla Sevil Örgü Hırka Yelek Örneklerine yakışır olan bu Yeni Tığ İşi Bayan Hırka Modelini umarım sizlerde güzelce keyifle örebilirsiniz, ellerinize emeklerinize sıhhat meleklerim.
Yakın bir vakit evvelce sitemizde yayınladığımız başka bir Çeyizlik Bayan Hırka Örneklerinden olan ve göze hoş gelen bu Baharlık Bayan Hırka Modeli Yapılışına bakmanızı bir ablanız olarak rica ediyorum.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.