Menekşe kare lif yapımı

19.08.2020
1.430
Menekşe kare lif yapımı

Menekşe kare lif yapımı
Menekşe kare lif yapımı kutu yöntemi ile oluşturulan kolay kare lif modeli orta kısımda menekşe çiçek ilişkisi yapılar lif görselin zenginleştirmiş oluyoruz. Yapımı gerektiğince kolay olan lif çalışmasıdır. Yeni öğrenecek olan arkadaşlarımızın kutu yöntemi lif modeli ile başlayarak lif yapılışı öğrenebilirler. Menekşe lif modeli sizlerin gerçekleştireceği lif örneği olacaktır.

En kolay lif modeli arayanlar amacıyla bilhassa kare lif modeli sevenler amacıyla lif modelimiz en doğru seçim olacaktır. Çiçek ilişkisi tüketimi var değişik çiçek ayrıntıyı ya da yalın olarak tercih edebilirsiniz.

Lif çalışmaları youtube kanallarında hanımlarla buluşmaya devam etmektedir. Yeni tasarımlar yeni lif modelleri lif modelleri geniş numune seçimi ile hanımlarımızın en çok tercih edilen el işleri arasında yer almaktadır.

Çeyizlik lif modelleri görselliği ağır olan ve grup lif çalışmaları nişan bohçalarında yer almaktadır. Çeyizlik lif modeli daha ayrıntılı göze hitap eden modeller olmaktadır. Hem de kolay lif numuneleri de tercih edilmektedir. Lif modellerinde model seçimi çok olmasından çeyizler içersinde sayısızca lif modeli yapılmaktadır. Sayfamızdaki lif modelleri amacıyla linke tıklayabilirsiniz.

Menekşe kare lif yapımı
5 Renk lif ipi kullanılmıştır.

Elinize yatkın tığ seçebilirsiniz.

Kutu yöntemi ile örülmüştür.

Yapılışı: İlk olarak uç uca yedi fıstık yapalım sekizinci fıstık ile üst sıraya çıkalım, yediye yedi kare hazırlıyoruz.

Orta alanı yediye yedi olarak bitirdikten sonra değişik renk ip seçimi ile aynı teknik ile devam ediyoruz. Kolay kare modelini dilediğiniz boyuta gelene kadar örelim orta alanına menekşe çiçeği ayrıntıyı yapıyoruz. Zincir ile kordon hazırlayıp lifimiz de kullanıyoruz. Detaylı yapılışı amacıyla video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..
https://youtu.be/DlUFT9VtPG8

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.