Tığ İle Kolay Örgü Panço Yapımı

13.12.2020
1.634
Tığ İle Kolay Örgü Panço Yapımı

Tığ İle Kolay Örgü Panço Yapımı

Evinizden hayır ve bereket hiç eksik olmasın hanımlar. Rabbim sizi daima huzurlu eylesin. Tığ ile farklı modeller işleniyor, tığ işi panço modelleri ortamında konumunu alacak, Tığ İle Kolay Örgü Panço Yapımını sizlerle paylaşıyorum, güzel bir model olmuş, çocuklarınız amacıyla ya da kendiniz amacıyla yaparak kullanabilirsiniz, soğuk zamanlarda sıcak tutacak bir model olmuş.

Kolay Panço Modeli
Panço modelimiz Atolyehobi Tığ İşi Panço Modelleri ortamında konumunu almış, Tığ İle Kolay Örgü Panço Yapımında farklı renklerde ipler kullanılmış, kalın ipler tercih edilmiş, buna ideal olarak 3,5- 4 numara tığ ile işlenebilir bir model, modelimizin büyüklüğü 6- 7 yaş çocuklara olacak şekilde yapılmış, tabii ki isterseniz bu modeli her yaş amacıyla ve yetişkinler amacıyla yapabilirsiniz. Yapmak isteyenlere şuandan basit gelsin, en güzel zamanlarda kullanmanız dileğiyle.

Sizlerle daha eskiden paylaştığım Panço Modelleri ortamında yer alan, Çiçek İşlemeli Çocuk Panço Yapımına da bir göz atın derim.

Atolyehobi Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış bulunduğu Tığ İle Kolay Örgü Panço Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu amacıyla teşekkür ederiz.
Tığ İle Kolay Örgü Panço Yapımı Video

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.