Süveter Panço Modeli Yapılışı

06.03.2021
2.430
Süveter Panço Modeli Yapılışı

Süveter Panço Modeli Yapılışı

Süveter panço modeli yapılışı iki şiş basit süveter yapımı dilediğiniz boyutta yapabileceğiniz basit örgü modelini siz kıymetli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Yapım adımı ayrıntılı anlatılmıştır. Video anlatımlar örgü modellerinde hanımlarımıza gerektiğince yarar sağlamaktadır.

Şiş örgü modelleri hanımlarımızın vazgeçemediği el işleri arasında yer almaktadır. En sevilen hobiler arasında yer almaktadır. Örgü modellerini öğrendikçe kendimiz ve sevdiklerimiz amacıyla çoğu modeli uygulayabilirsiniz. Sitemizde örgü modelleri gerektiğince geniş video anlatımımız mevcuttur.

Yapılışı: İlmek sayımızı saptadıktan sonra lastik ayrıntıyını uyguluyoruz. Lastik ayrıntıyı bitiminde sağ ve sol kıyıda yedi ilmek lastik ayrıntıyı devam edecek orta kısımdaki ilmekleri düz örgü örelim, kol kesimine gelene kadar aynı örüyoruz. Santim olarak 39 santim örüyoruz kıyı omuz kısım amacıyla 16 ilmek ayarlıyoruz, 17 ilmek yaka amacıyla ayırıp ilmekleri kapatıyoruz.

Devamında omuz bölümünü örüyoruz. Santim olarak 16 santim örüyoruz. Aynı prosedürü başka omuz içersinde uygulayalım, yaka amacıyla kaç ilmek kestiysek o kadar ilmek şişe atalım, aynı mantık örmeye devam edelim ayrıntılı anlatımı amacıyla videomuzu izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Kanalımıza abone olarak yayınlanan videolardan haberdar olabilirsiniz arkadaşlar videolarımızın devamı amacıyla lütfen beğenip paylaşarak destek olmayı unutmamalısınız her vakit bulunduğu gibi sizi videonun yorumlar evresinde her türlü soru görüş tavsiye ve arzularınız amacıyla bekliyor olacağız yorumlarınız bizim amacıyla çok kıymetli bu yüzden bulunduğunca acele cevap vermeye çalışıyoruz şuandan basit gelsin

Süveter yapımı, örgü modelleri, şiş örgü modelleri örgü ve el işleri hepsi ve daha çoğu amacıyla linke tıklamayı unutmamalısınızız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı amacıyla paylaşımlarınız gerektiğince kıymetlidir.

Süveter panço modeli yapılışı VİDEO ANLATIM

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.