Bebek Battaniyesi Kirazlı Modelı Yapılışı

05.04.2020
1.368
Bebek Battaniyesi Kirazlı Modelı Yapılışı

Bebek Battaniyesi Kirazlı Modelı Yapılışı
Sevgili örgü sevenler tekrar yeni ve çok güzel renkler ile çalışacağınız bebek battaniye kıraz modelini sizlere düşünce olsun diye paylaştım.
Evet arkadaşlar modeli Ben iki renkli çalışarak sizlere nasıl yapıldığını anlattım Sizler de 2 renk ya da çoğu renkle yapabileceğiniz bu güzel modeli Birçok yerde kullanacağımızı unutmayın.
Bebek hırka yelek şapka vesaire çalışmalar da kullanabileceğimiz çok güzel kirazlı bir model.
Arkadaşlar buna benzer battaniye modelleri olarak kanalım olan Orgu tarifleri’nde paylaştım kanalımı ziyaret ederek çoğu bebek battaniyesi modellerinden düşünce edinebilirsiniz.
Bu güzel Kiraz modelini kabarık ile oluşturulan örgü modeli nasıl yapıldığı ile alakalı sorunuza gelince her vakit bahsettiğim gibi video anlatımları sonuna kadar izlemenizi tavsiye eder ve daha basit çalışmanıza vesile olacaktır.
Arkadaşlar bu güzel modeli dilerseniz Trabzon çalışma yerine değişik çalışma yapabilirsiniz İlerleyen vakitlerde ben bu modeli dörtlü Kiraz olarak çalışıp ya da daha değişik çalışma teknikleri ne sizlere İlerleyen vakitlerde paylaşacağım beni takip etmeyi unutmayınız Eğer sayfama üye değilseniz Üye olmanızı kanalıma abone değilseniz abone olmanızı tavsiye ederim.
Umarım başka modeller gibi Bu güzel bebek battaniye Kiraz modeli mide beğeneceksiniz beğendiğiniz modelleri yorumlarınızı beklerim.
Tarif olarak size her ne kadar yorum olarak yazsam da karışık bulduğumu düşündüğüm amacıyla videoyu izlemenizi tavsiye ederim.
Evet arkadaşlar bu güzel modelin de düşüncelerimle düşüncelerimi sizlerle paylaşıp sonuna geldim gerçekleştirme isteyen bütün örgü sevenlere şuandan basit gelsin.
Bu modeli benim gerçekleştirme isteyen ve video anlatımını izleyerek yapacak olan örgü seven arkadaşlara iyi seyirler dilerim.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.