KOLAY BEBEK YELEK ÖRGÜSÜ

24.01.2021
1.611
KOLAY BEBEK YELEK ÖRGÜSÜ

KOLAY BEBEK YELEK ÖRGÜSÜ

Kalbinizin merhametle, evinizin huzurla ve bereketle dolduğu, ulu rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualı hayırlı günler olsun örgü sever bayanlar, bilhassa bebek yelek modelleri isteyenlerin muhakkak ama muhakkak göz atmasını bir ablanız olarak rica ettiğim ve eminim ki son vakitlerde çeyizlik örgülerinde olmazsa olmazlarından olan bu Kolay Bebek Yelek Örgüsünü sitemize ekliyoruz hanımlar.

Tam manasıyla şerifenin örneklerine aslında çok ama çok yakışır olan ve ister kendi beğendiğiniz renklerde dilerseniz de evde çoğalan ipleriniz ile yapabileceğiniz bu kolay bebek örgüsünü umarım sizlerde zorluk çekmeden yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sıhhat canlarım.

Yakın bir vakit evvelce sitemizde yayınladığımız başka bir anlatımlı bebek yeleklerinden olan ve evvel sitemizde görenlerinde çok sevdiklerini içtenlikle söyledikleri bu Renkli Bebek Yeleğina bakmanızı rica ediyoruz.

Şerifenin örgü dünyası Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve tatlı dille bizler amacıyla emek sunarak hazırladıkları bu Kolay Bebek Yelek Örgüsü Nasıl Yapılır? videosunu derlediği amacıyla teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Kolay Bebek Yelek Örgüsü Videosu

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.