ŞİŞLE DENİZ MİNARESİ YELEK

30.01.2021
1.039
ŞİŞLE DENİZ MİNARESİ YELEK

ŞİŞLE DENİZ MİNARESİ YELEK

Merhametine ve şefkatine muhtaç olduğumuz ulu rabbimize sevdikleriniz ile yakın hissedeceğiniz hayırlı ve bol dualı günler olsun güzel bayanlar, bilhassa desenli şiş örgü yelek modelleri arayanların kesinlikle ama kesinlikle kaçırmaması gerekliliğini düşündüğüm ve benim de gördüğüm ilk andan itibaren örmek amacıyla sabırsızlandığım fırsat kolladığım bu Şişle Deniz Minaresi Yelek Örneği Yapımını sitemize ekliyoruz meleklerim.

Tam manasıyla Eyla Örgü By Sedef Örgülerine aslında çok ama çok yakışır olan ve üstünde ki desenlerini çevreniz da görenlerinde hayranlıkla bakakalacağı düşündüğüm bu Deniz Minaresi Yelek Modelini umarım sizlerde rahatlıkla yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sıhhat canlarım.

Kısa bir vakit evvelce sitemizde yayınladığımız başka bir Çeyizlik Yelek Örneklerinden olan ve üzerinizde aslında çok hoş duracağına gönülden inandığım bu Şişle Baklava Desenli Yelek Örneği Yapımına bakmanızı bir ablanız olarak rica ediyorum.

Eyle Örgü By Sedef Youtube Kanalına detaylı şekilde ve içten dille anlattıkları bu Şişle Deniz Minaresi Yelek Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı amacıyla teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Şişle Deniz Minaresi Yelek Örneği Yapımı Videosu

https://youtu.be/Vl_QomfNEFE

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.