Şişle Anlatımlı Bebek Hırkası

28.03.2022
1.691
Şişle Anlatımlı Bebek Hırkası

Şişle Anlatımlı Bebek Hırkası

Bebek hırkalarında görülmemiş çok hoş bir tanım daha hazırladık. Türkçe videolu anlatımla hazırladığımız hırkayı videodan takip ederek rahatlıkla örebiliriz. Erkek bebek hırka modelleri olarak öreceğimiz hırkada renk farkılıkları yapabiliriz. Siyah beyaz gri renklerde çok güzel uyumlu olur. Siyah beyaz ve kırmızı renklerde. Erkek bebek hırka anlatımlı model hırka dışında detaylı örgülerde de kullanılabilir. Örgü süveter modelleri, örgü yelek modelleri çok yakışır. Daha kalın iplerle örgü paspas modellerinde de kullanabiliriz. Hatta örgü puf modellerinde de çok güzel durur. Henüz biz el örgü hırka modelleri olarak örelim. Ardından hayal gücümüzü de kullanarak farkı örgülerde kullanabiliriz. Çocuk hırka yapılışı kahve tonlarında, siyah, beyaz ve kırmızı renkler kullanarak örüyoruz. Şişle anlatımlı bebek hırkası yapılışı amacıyla anlatıma geçiyoruz.

Örgü şapka modelleri, örgü boyunluk modelleri gibi örgülerde de kullanacağımız mükemmel bir model. Haraşo örgü modelleri ve düz örgüleri bir arada kullanarak ördüğümüz hırkayı çok severek örüp kullanacağız. Önden düğmeli hırkanın yapılışı videoda detaylarıyla anlatılmakta. İlmek sayıları ayarlanarak her yaş amacıyla örülebilir. Yetişkin örgülerinde de kullanılabilir. Hırkanın yapılışında alize baby best ip kullanıyoruz.

Hırkaya yakadan başlıyoruz. Robadan başlama hırka modelinde şişe 76 ilmek atarak başlıyoruz. 2 düz 2 ters olarak evvelce lastik örüyoruz. Sonra şişle anlatımlı bebek hırkası yapılışını videodaki gibi örmeye başlıyoruz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.