Şal Bebek Yeleği Anlatımı

12.03.2021
944
Şal Bebek Yeleği Anlatımı

Şal Bebek Yeleği Anlatımı

Şal bebek yeleği anlatımı değişik örülüş yöntemi ile güzel yelek modeli olduğunu düşündüğümüz şal bebek yeleği modelini siz kıymetli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Haroşa yöntemi ve numune alanı olan arttırma ve eksiltme prosedürü ile örülen basit bebek yeleği modelidir. Detaylı video anlatımlı olması sizlere gerektiğince basitlik sağlayacaktır.

Bebek yelek modelleri gerektiğince kullanımı basit olması annelerin tercihinde olmaktadır. Yelek modelleri dört mevsim kullanılmaktadır. Bebek örgü modellerinde en çok yelek yapımı olmaktadır. Örnek ve model arayan arkadaşlarımız sayfamıza bebek yelekleri seksiyonuna bakarak ulaşabilirsiniz.

Şiş örgü modelleri ya da tığ işi numuneleri yelek modellerinde uygulanmaktadır. Yelek modellerinde numune ve teknik beğeni sizlerin seçimine kalmıştır. Modellerimiz her kesime hitap eden modellerdir.

Şal bebek yeleği anlatımı
İstediğiniz bebek yünü markası ip seçebilirsiniz. Model anlatımında kartopu seçilmiştir.

3,5 Numara şiş kullanımı

Yapılışı: Üç ilmekten başlayıp arttırma yapılarak elli altı ilmek imkan kadar örelim, üçgen parça oluşmaktadır. Devamında hem eksiltip hemde arttırma yaparak devam ediyoruz. Ön parçanın biçim almasını sağlayıp numune koya adımına geçip toplamda kırk sıra örüp eksiltme alanına geçilmektedir. Diğer ön kısım yapılarak aynı teknik ile yelek modelinin bitme adımına gelinmiştir. Modelin detayları amacıyla video anlatımları izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Bebek yeleği, şiş örgü modelleri, yelek modelleri hepsi ve daha çoğu amacıyla linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı amacıyla paylaşımlarınız gerektiğince kıymetlidir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.