Rüzgar Gülü Lif Modeli

28.10.2020
3.378
Rüzgar Gülü Lif Modeli

RENKLİ RÜZGAR GÜLÜ LİF YAPIMI

Tüm güzellikler sizlerin olsun hanımlar. Rabbim her şeyin en güzelini sizler amacıyla nasip eylesin. Farklı ve güzel lif modelleri yapılıyor, yeni çıkan lif modelleri ortamında yer alacak, Renkli Rüzgar Gülü Lif Yapımını sizlerle paylaşıyorum, çok değişik ve güzel olmuş, değişik lif modeli arıyorsanız sizler amacıyla çok güzel bir seçenek olabilir, çeyizlik olarak da yapabilirsiniz.

Lif modelimiz Sibelle Örgü Yeni Çıkan Lif Modelleri ortamında konumunu almış, Renkli Rüzgar Gülü Lif Yapımında 7 numara tığ kullanılmış, ip olarak rengarenk iplerle işlenmiş, ana renk olarak beyaz tercih edilmiş, sizler isterseniz bu modeli tek renk, iki renk ya da üç renk elinizdeki ip çeşitliliğine göre yapabilirsiniz, her şekilde çok güzel olacaktır. Lif modelimizin nasıl yapıldığını videomuzu izleyerek ayrıntılı şekilde görebilirsiniz, şuandan yapacak olanlara basit gelsin, en güzel zamanlarda kullanmanız dileğiyle.

Daha eskiden paylaştığım yeni çıkan lif modelleri arasında yer alan, Görümce Çatlatan Lif Modeli Yapımına da bir göz atın derim.

https://youtu.be/28N3OCA8mXc

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.