Bahçıvan Elbise Modeli Yapımı

13.02.2021
1.207
Bahçıvan Elbise Modeli Yapımı

Bahçıvan Elbise Modeli Yapımı

Bahçıvan elbise modeli yapımı ya da salopet elbise yapılışı kız çocukları amacıyla yapabileceğiniz tığ işi basit ve görselliği şık olan elbise modelini severek uygulayacağınızı düşünüyoruz. Yapılışı ayrıntılı video anlatımı ile sizlere basitlik sağlamaktadır. Farklı renk seçimi ile mevsimine ideal ip seçerek bahar aylarında güzel elbise modelini kız çocukları amacıyla uygulayabilirsiniz. Gömlek ile tüketimi şık durmaktadır. Daha rahat tüketimi amacıyla badi ile tercih edebilirsiniz.

Tığ işi elbise modelleri şık olması dışında yapılışı çok basit olduğunu düşünüyoruz. Örnek tercihine göre basitliği değişim gösterecektir. El emeklerinin maliyeti daha düşük olması annelerin tercihinde olmaktadır. Sitemizde bebek elbise modelleri video anlatımlı değişik örnekleri bulabilirsiniz. Kumaş ayrıntılı, robalı, tunus modeli ve çoğunluk tığ işi modellerimiz mevcuttur.

Bahçıvan elbise modeli yapımı
3 ve 4 yaş amacıyla idealdur.

2,5 yumak kullanılmıştır.

2 Adet düğme

Yapılışı: İlk olarak 115 zincir çekerek başlayalım iki ucu birleştirelim, her zincir amacıylae trabzan uygulayalım, ikinci sırada trabzanları ters ve düz uygulayalım, lastik detayını dört sıra uyguluyoruz. Model kurulumuna geçerek devam edelim. İstediğiniz uzunluğa gelene kadar modeli uygulayalım model anlatımında otuz üç santim örülmüştür. Detaylı yapımı amacıyla video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Tığ işi elbise modeli, elbise modelleri, bebek elbise modelleri örgü ve el işleri hepsi ve daha çoğu amacıyla linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz video anlatımların devamlılığı amacıyla paylaşımlarınız gerektiğince değerlidir.

Bahçıvan elbise yapımı

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.