Renkli Uzun Lif Yapımı

15.02.2021
3.671
Renkli Uzun Lif Yapımı

Renkli Uzun Lif Yapımı

3 Renkli uzun lif yapımı renk sekmesini dilediğiniz gibi tercih ederek uyumlu renk seçimi ile bu güzel lif modelini uygulayabilirsiniz. Kutu yöntemi lif modeli sevenler amacıyla basit ve görselliği güzel olan modeli siz kıymetli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Lif modelleri dendiğinde aklımıza gelen çeyiz ve sipariş modeller gelmektedir. Birçok arkadaşımız sipariş alarak çeyizlik lif modeli örmektedir. Yeni dizaynlar, değişik misaller çeyizlerde konumunu almaktadır.

Lif modelleri son zamanların en çok yapılan tığ işi örgü modeli olmaktadır. Yapımı basit ve model opsiyonunun çok olması ilgiyi arttırmaktadır. En büyük faktörü youtube kanallarında anlatımlı sonsuz lif örneğinin olması her kesime ulaşması beğenileri arttırmaktadır. Sitemizde video anlatımlı çoğu dizayn ve güzel modelleri bulabilirsiniz. Yazımızdaki linke tıklamanız yeterli olacaktır.

Yapılışı: Üç zincir çekelim ikinci zincir amacıylae fıstık yapalım yine fıstık üstüne tekli fıstıklar yapalım, toplamda on adet uç uca fıstık yapalım on birinci fıstığı yapalım kıyı fıstık olacaktır. İkili fıstık yaparak kutu yöntemi ile lifin orta bölümünü on fıstık olarak hazırlayalım. Beyaz renk ip ile kutu yöntemi uygulayarak köşe kısımlarını yaparak renkleri sırası ile uygulayarak modeli istediğimiz boyuta getirelim. Modelin uç kısımlarında biçim sunarak görsellik sağlanmıştır. Detaylı anlatımı amacıyla videomuzu izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı örgü ve el işleri hepsi ve daha çoğu amacıyla linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz video anlatımların devamlılığı amacıyla paylaşımlarınız gerektiğince kıymetlidir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.