Prenses Battaniye 3 Boyutlu

13.10.2020
875
Prenses Battaniye 3 Boyutlu

PRENSES BATTANİYE 3 BOYUTLU YAPIMI

Hayırlı ve güzel günleriniz olsun hanımlar. Rabbim sizi daima huzurlu eylesin. Tığ işiyle harikalar yapılmaya devam ediliyor, bebek battaniye modelleri ortamında konumunu alacak, Prenses Battaniye 3 Boyutlu Yapımını sizlerle paylaşıyorum, aslında çok değişik ve güzel olmuş, kız bebeklerine yaparak kullanabilirsiniz, yeni doğum yapanlara harika bir armağan olabilir.

3 Boyutlu Battaniye Yapımı
Bebek battaniye modelimiz Örgü Tasarım Tığ İşi Bebek Battaniye Modelleri ortamında konumunu almış, Prenses Battaniye 3 Boyutlu Yapımında iki renk ip ve süslemek amacıyla büyük inci boncuklardan kullanılmış, tığ olarak 0 numara 2.10 milimlik tığ ile işlenmiş, yapımı çok zor olan değil, tığ işi işlemeyi biliyorsanız zorluk çekmeden yapabilirsiniz, nasıl yapıldığını ayrıntılı şekilde videomuzu izleyerek görebilirsiniz, dileyenler boncuk kullanmadan yalın olarak da yapabilirler. Şimdiden yapacak olanlara basit gelsin, bebeklerimizin güzel zamanlarda kullanmaları dileğiyle.

Kız Bebek Battaniye Modeli
Daha eskiden sizlerle paylaştığım Bebek Battaniye Modelleri arasında yer alan, Kundak Olabilen Kuzu Battaniye Yapımına da bir bakın derim.

Örgü Tasarım Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış bulunduğu Prenses Battaniye 3 Boyutlu Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu amacıyla teşekkür ederiz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.