SIRALI İNCİLER BEBEK YELEK

11.02.2021
1.170
SIRALI İNCİLER BEBEK YELEK

SIRALI İNCİLER BEBEK YELEK

Ayaklarının altının cennetle müjdelendiği melek kalpli annelerimiz ve geleceğin anne adayları hepinize çok büyükte sevgi dolu merhabalaaar, bilhassa anlatımlı bebek yelekleri arayanların kesinlikle ama kesinlikle bakmasını şiddetle rica ettiğim ve eminim ki en kısa vakitte bitirdiğinizden sonra yavrularınızın üstünde çok hoş duracak olan bu Sıralı İnciler Bebek Yelek Yapımını sitemize ekliyoruz hanımlar.

Tam manasıyla Haticenin Yeleklerine aslında çok ama çok yakışır olan ve üstünde ki o desenlerine en az benim kadar çok hoş duracağınıza emin olduğum bu Bebek Yelek Örneğini umarım sizlerde zorluk çekmeden yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sıhhat canlarım.

Kısa bir vakit öncesinde sitemizde yayınladığımız başka bir Yeni Bebek Yelek Örgülerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok sevdiklerini içtenlikle dile getirdikleri bu Ajurlu Bebek Örgü Yapımı linkine tıklamadan geçmeyin lütfen.

Haticeyle Örgü Keyfi Youtube Kanalına detaylı şekilde ve tatlı dille bizler amacıyla anlattıkları bu Sıralı İnciler Bebek Yelek Nasıl Yapılır? Videosunu derlediği amacıyla teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Sıralı İnciler Bebek Yelek Yapılışı Videosu

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.