Piksel Battaniye Örneği Yapılışı

19.08.2020
1.954
Piksel Battaniye Örneği Yapılışı

Piksel Battaniye Motifi Yapılışı

Biri olan Slyvester Figürlü Lif Modeli Yapılışı sayfamızı ya da başka yüzlerce sayfamızı da inceleyebilirsiniz. Bugün ise piksel battaniye motifi yapılışı konusunu detaylandırıyoruz. Piksel battaniye modelleri denince akla küçücük küçücük motiflerden meydana gelen ve birleştirilen battaniyeler gelir. Piksel battaniye modeli yapılışı amacıyla ilk olarak sabırlı olunması gerekliliğini belirtmek isteriz. Çünkü ufak ufak pek çok motif örüp, sonradan birleştiriliyor. Fakat battaniyenin bitiminde meydana çıkan harika görüntü sabrettiğinize değiyor.
Piksel battaniye motifi yapılışı tetkikini yapan hamarat hanımlar amacıyla belirtmek gerekirse; bu modellerin küçücük karelerden oluştuğunu söyleyebiliriz. Çeşitli resimler ve görseller bir battaniye modelinin üstünde yer alır. Bu resmi meydana getirmek amacıyla piksel piksel yani ufak ufak kareler örülür ve sonucunda birleştirilir. Sonuç olarak dijital gibi görünen piksel battaniye modelleri meydana çıkar. İnternette çoğu piksel battaniye numuneleri bulunur. Son senesinin revaçta modellerinden olan piksel battaniye örneği yapılışı bebek battaniyelerinde tercih edildiği gibi büyüklerin de seçimleri arasında yer alır

Piksel battaniye motifi yapılışı amacıyla ilk olarak beğendiğiniz bir örneği seçmeniz gerekir. Bu numune amacıyla oluşturmanız gereken kareleri dikkatlice ördükten sonra birleştireceksiniz. Örüp birleştirdiğinizde resmen bir puzzle gibi örneğiniz meydana çıkacak. Piksel battaniye numuneleri genelde ikişer ya da üçer santimetrelik motiflerden oluşur. Bu motifler birleştirilerek resmin tamamının meydana çıkması sağlanır. Aşağıda piksel battaniye modeli yapılışı video şeklinde de yer almaktadır. Bu numuneten ya da kendi dilediğiniz bir örneği kullanarak siz de harika bir battaniye yapabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.