ÖRÜMCEKLİ BEBEK LİF ÖRGÜSÜ

08.03.2021
995
ÖRÜMCEKLİ BEBEK LİF ÖRGÜSÜ

ÖRÜMCEKLİ BEBEK LİF ÖRGÜSÜ

Kalbinizin merhametle, evinizin huzurla ve bereketle dolduğu, ulu rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualı hayırlı günler olsun örgü sever bayanlar, bilhassa lif örnekleri isteyenlerin muhakkak ama muhakkak bakmasını bir ablanız olarak şiddetle rica ettiğim ve benim de gördüğüm ilk andan itibaren ilk fırsatta örmek amacıyla fırsat kolladığım bu Örümcekli Bebek Lif Örgüsünü sitemize ekliyoruz hanımlar.

Tam manasıyla sibelle lif örgülerine aslında çok ama çok yakışır olan ve şayet dilerseniz sevdikleriniz amacıyla de hediyelik niyetine örüp verebileceğiniz bu bebek lif modelini umarım sizlerde zorluk çekmeden yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sıhhat canlarım.

Yakın bir vakit evvelce sitemizde yayınladığımız başka bir lif örneklerinden olan ve evvel sitemizde görenlerinde çok sevdiklerini dile getirdikleri bu Çiçekli Kese Lif Örgüsü linkine tıklamadan geçmeyin derim.

Sibelle örgü Youtube Kanalına detaylı şekilde ve içten dille bizler amacıyla emek emek hazırladıkları bu Örümcekli Bebek Lif Nasıl Yapılır? videosunu derlediği amacıyla teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Örümcekli Bebek Lif Örgüsü Videosu

https://youtu.be/Y7cDX8ZqanI

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.