Örgü Tığ İşi Etek Yapımı

03.07.2022
854
Örgü Tığ İşi Etek Yapımı

Örgü Tığ İşi Etek Yapımı

Merhaba arkadaşlar. i olarak sizler amacıyla çok güzel bir etek anlatımı hazırladık. Küçük kız çocuklarımızın düğünlerde, bayramlarda, akraba ziyaretlerinde giyebileceği bu şık tığ işi etek modelini biz çok beğendik. Sizin ve kızınızın da beğenip kullanacağını düşünüyoruz.

Bayram yaklaşırken bu tür pratik, şirin mi şirin bir etek modeli anlatımı çok işinize yarayacaktır diye düşünüyoruz. Umarız ki hem siz hem kızınız beğenirsiniz ve kullandıkça bizi hatırlarsınız.

Videomuzda eteği 1 yaş ölçüleri ile hazırladık. Siz dilerseniz canımanne.com gövde tablosunun etek ölçülerinden yararlanarak dilediğiniz yaş amacıyla uyarlayabilirsiniz.

Eteğimizin bel bölümünü bir lastik modeli ile oluşturuyoruz. Eteğin uç kısımlarının birtakım bölgelerinde arttırma olmasından ötürü da alta doğru açılıp genişleyen bir model elde ettik.

Tığ işi eteğimizi yapar iken kullandığımız ip çeşidi ve tığ numarası gibi ayrıntıları, etek yapımındaki başka detaylar ile beraber aşağıya linkini eklediğimiz videomuzu inceleyerek öğrenebilirsiniz.

Umarım size yararlı bir video ve anlatım olmuştur.

Video ile ilgili düşüncelerinizi, beğeni ve önerilerinizi yorum yaparak bizimle paylaşırsanız çok mutlu oluruz.

Eğer beğendiyseniz beğenip, paylaşarak bize destek olabilirsiniz.

Yapmak isteyen arkadaşlara şuandan basit gelsin.

Örgü Tığ İşi Etek Yapımı Anlatımlı Videosu

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.