Örgü Çocuk Çantası Anlatımı

25.09.2020
5.722
Örgü Çocuk Çantası Anlatımı

Örgü Çocuk Çantası Anlatımı

Örgü çocuk çantası anlatımı iki değişik çanta yapımını siz kıymetli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Hello kitty çanta yapılışı ayrıntılı video anlatımlı rahatlıkla kız çocuklarınız amacıyla yapabileceğiniz şık çanta modelidir. Sırt çantası modeli olması daha rahat kullanımı kolay olması annelerimizin tercih ettiği modeller arasında yer almaktadır.

Örgü çocuk çanta yapılışları değişik modeller tekrar sayfamızda mevcuttur. Yazımızın amacıyladeki linklere tıklayarak çanta modellerimize göz atabilirsiniz. El emeğine ehemmiyet verenler amacıyla tığ işi sevenlerin beğeneceği örgü çanta modellerimizi severek uygulayacağınızı düşünüyoruz. Yeni video anlatımlarda tekrar beraber olma dileğiyle hoşçakalınız..

4 Renk ip kullanılmıştır.

Bebe yünü tercih edilmiştir. Sizler dilediğiniz ip tercihinde bulunabilirsiniz.

2.20 mm tığ kullanımı, sizler elinize yatkın tığ seçebilirsiniz.

Elyaf ya da boncuk elyaf tercihi

Modelimize ilk olarak büyük alanından başlayıp 11 zincir çekelim ve 2 ci zincire batıp sık iğne yapalım. 9 sık iğne yapalım aynı yere 3 sık iğne yapalım. Daha sonra çektiğimiz zincirin başka yönüne 8 sık iğne yapalım. Sonda tek zincir kalmakta amacıylae 2 sık iğne yapalım toplamda 22 sık iğne olmuştur.

2. Sıra da 1 çift, 8 sık iğne, 3 çift, 8 sık iğne 2 çift toplamda 28 sık iğneye ulaştık,

3 Cü sırada arttırma yaparak aynı sık iğneye çift batıyoruz. Toplamda 34 sık iğneye ulaşıyoruz. 4 cü sıramızda
1 çift, 2 sık iğne, 1 çift , 10 sık iğne, 1 çift 2 sık iğne ( 2 kez tekrar et ) 1 çift , 11 sık iğne, 1 çift, 1 sık iğne bu sıramızda 40 sık iğneye ulaşıyoruz.

Bu şekilde arttırmalarla 40 sıra örüyoruz. Sonra bağcık deliklerini yapıp bu kısımı bitiriyoruz. Askı bölümünü ve kapat alanı ile hello kitty ilişkisini yapıp dikişlerini yapıp çantamızı bitiriyoruz. Detaylı anlatım amacıyla videomuzu izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin.

Çanta yapımı, çantalar, örgü çocuk çantası, hello kitty çanta yapılışı hepsi ve daha çoğu amacıyla linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı amacıyla paylaşımlarınız gerektiğince kıymetlidir.

Karpuz modeli çanta yapılışı amacıyla linke tıklamayı unutmayınız.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.