Örgü Akordiyon Bebek Elbise

Örgü Akordiyon Bebek Elbise

Örgü Akordiyon Bebek Elbise

İnsanoğlu varoluşundan itibaren sıksık yeni şeyler üretir. İlk vakitlerde hayatta kalmak amacıyla değişik şeyler üretirken, vakitle üretim pratik, kullanışlılık ve keyfi olarak değişti. Şuan kullandığımız küçükten büyüğe ne varsa insanoğlunun aklı ve üretime yatkınlığının sonucudur.
En asli ihtiyaçlarımızdan olan giyim de vakit geçtikçe ilerlemiş ve yenilenmiştir. Her ne kadar değişiklıkları olsa da ilk insanların kullandığı yaprak parçaları da, günümüzdeki en pahalı kıyafetler de bedenimizi örtmeye yarıyor.

Konu kıyafetler olunca örgü her vakit ön plandadır. Geçmişten şu vakita kadar kadar değişen ve ilerleyen şeylerin içersinde kuşkusuz ki örgü de vardır. Örgü teknikleri de sürenin getirdiği değişimden nasibini almıştır.

canimanne.com ailesi olarak bugün Örgü Akordiyon Elbise Modeli anlatımı ile karşınızdayız. Anlatım videosu yardımıyla basitçe örebileceğiniz bu elbise modelini çok beğeneceğinizi düşünüyoruz.

Elbiseyi yapar iken biz tek renk bir ip kullandık. Ama birkaç adet birbiri ile uyumlu ip ya da renk geçişli iplerle de çok güzel olacağınız düşünüyoruz.

Sitemizde ve Youtube kanalımızda bunun gibi daha pek çok model ve anlatımı mevcut. Yapmak dilediğiniz aradığınız her şey amacıyla sitemize göz atabilir, Youtube videolarımız izleyerek bilgi alabilirsiniz. Anlatım videolarının devamı amacıyla videoyu beğenip kanala abone olarak bize destek olabilirsiniz. Yapmak isteyen herkese şuandan basit gelsin.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.