Okula Giden Çocuklara Maske Bere Yapılışı

09.12.2020
6.694
Okula Giden Çocuklara Maske Bere Yapılışı

Okula Giden Çocuklara Maske Bere Yapılışı

Sabah soğuğunda okulla giden çocuklar amacıyla çok kullanımı basit bir maske bere yapılışı. Çocuklarınız bundan sonra okula giderken üşümeyecekler.

Malum bu senede kış saati programı uygulanmadı. Bundan ötürü da sabahçı çocuklar çok erken saatlerde uyanıp okula gitmek mecburiyetinde kalıyorlar. Sabahın erkek saatlerinde uyanıp okula gitmek amacıyla yola koyulan çocuklar soğuk zamanlarda zorluk çekiyorlar.

Çocuklar soğuktan etkilenmesin diye onlara maske görüntülü bereler örebilirsiniz. Hem başını, hem yüzünü hemde kulaklarını soğuktan korumaları amacıyla onlara maske bere örebilirsiniz. Berenin yapılışı öyle göründüğü gibi zor değil, başka bereler gibi basit bir modeldir. Örgüyü az biraz biliyorsanız derhal yapmaya başlayabilirsiniz.

Bir arkadaşımız sağolsun maske bere inşasının tanımını vermiş. Aşağıda berenin tanımı yer alıyor. Aklınıza takılanlar olursa yorum olarak sorarsanız videolu anlatımını da paylaşabiliriz.

85 ilmek başladım bir karış 2 ye2 lastik ördüm önden 25 ilmeği kesip üst sırada yine 25 ilmek attım 2 parmak daha lastik örüp düz örgüye geçtim baş boyu olduğunda tüm ilmekleri ipin amacıyladen geçirip büzdüm çok kullanımı basit oğlum severek kullanıyor basit gelsin

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.